Bu etkinliğin süresi maalesef geçmiştir!
Mabel Matiz Konseri Büyütmek için lütfen fotoğrafa tıklayınız.
Etkinlik Başladı.
Çerkezköylüler, 30 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında bu yıl 2’ncisini gerçekleştirilecek olan Kültür ve Sanat Festivali’nde buluşacak. Sünnet Şöleni, Bisiklet Şenliği, Uçurtma Şenliği ve birbirinden renkli etkinliklerin yer alacağı festival kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı da ünlü sanatçı Mabel Matiz’in muhteşem konseri ile kutlanacak.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNDE MABEL MATİZ SAHNE ALACAK

Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri 30 Ağustos Cuma günü Kent Park’ta 11:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Tavla Turnuvası ile başlayacak. Yine Kent Park’ta 16:00 – 24:00 saatleri arasında Street Ball Turnuvası’nın yapılacağı etkinlikler; saat 20:30’da Belediye Meydanından Kent Park’a kadar gerçekleşecek olan Fener Alayı yürüyüşü ile devam edecek. Festivalin ilk günü, Fener Alayı yürüyüşünün ardından saat 21.30’da başlayacak olan ünlü sanatçı Mabel Matiz’in muhteşem konseri ile sona erecek. Kent Park’ta gerçekleşecek olan konserde ünlü sanatçı Mabel Matiz, seslendireceği birbirinden güzel şarkılarla Çerkezköylülere muhteşem bir gece yaşatacak. 

Size daha verimli hizmet verebilmemiz için Çerezler (Cookie) kullanılmaktadır.
Nöbeti ezcaneler etkinlik detayları gibi veriler harici kaynaklardan temin edilmektedir. Değişiklik ve hatalardan Sorumlu değiliz!