Bu etkinliğin süresi maalesef geçmiştir!
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Büyütmek için lütfen fotoğrafa tıklayınız.
Etkinlik Başladı.

Ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla, Odamız, Çorlu İŞKUR ve KOSGEB iş birliğinde 24.06.2019-27.06.2019 (Eğitim toplam 4 gün sürmektedir) tarihleri arasında Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Kuzey Eğitim Salonunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi gerçekleşecektir.

Söz konusu eğitim mülakat tarihi 20.06.2019 olup Çorlu İŞKUR Hizmet Merkezinde yapılacaktır. Eğitim kontenjanla sınırlı olup (25 Kişi) eğitimlere katılmak isteyen kursiyer adaylarının başvurularını www.kosgeb.gov.tr internet adresinden E-Devlet şifreleriyle yapmaları gerekmektedir. (Detaylı bilgi için müracaat: Çorlu İŞKUR)

Not: Girişimcilik Eğitim Destek Programında E-Devlet üzerinden başvuru yapılması zorunlu olup başvuru yapmayanlar eğitime alınmayacaktır.

Kaynak: https://www.corlutso.org.tr/haber-5940-uygulamali_girisimcilik_egitimi.html?fbclid=IwAR0VPFGJsFxJlwptdqQw1uW23zk6tugUD7z5gbzcQGNswuo7cyHuhBeyTHI

Size daha verimli hizmet verebilmemiz için Çerezler (Cookie) kullanılmaktadır.
Nöbeti ezcaneler etkinlik detayları gibi veriler harici kaynaklardan temin edilmektedir. Değişiklik ve hatalardan Sorumlu değiliz!