Amatör Denizci Belgesi

Amatör Denizci Belgesi Büyütmek için lütfen fotoğrafa tıklayınız.
11 Temmuz 2019 tarihindeki eğitim ve sınav saat: 14:00'da Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Batı Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir. Son Başvuru tarihi 9 Temmuz 2019'dur.

AMATÖR DENİZCİ SERTİFİKA EĞİTİMİ İÇİN GEREKLİ BELGELER 


1) Ehliyeti olanlar için ehliyet fotokopisi veya Sürücü Olur Sağlık Raporu (Göz ve KBB Hekiminin onayladığı devlet veya özel sağlık kuruluşundan ) 
2) 2 adet Normal Vesikalık Fotoğraf 
3) Eğitime 18 yaşından küçüklerin katılabilmesi için velisi tarafından “Amatör Denizci Eğitimine katılmasına muvakafat ediyorum” yazarak imzalayacak. 
4) Kimlik Fotokopisi 5) 39,70 TL’lik harç makbuzu

ÖDEMELER

-http://odemeler.udhb.gov.tr adresinden bireysel kullanıcı-giriş tıklanarak T.C. Kimlik No ve E-Devlet şifresi ile giriş yapılır. Açılan sayfada sol taraftaki ana başlıklardan “Liman İşletmeleri’ altında yer alan ”yeterlilik belgesi” tıklanır. Açılan sayfada yeterlilik adı seçiniz bölümünden “ Amatör Denizci” seçilir. Kişi adı da girilerek“hesapla” butonuna tıklanır. Harç bedeli “39,70TL” çıkınca “başvur”sekmesi tıklanarak C-Kodu oluşturulur. T.C. Kimlik No ile veyaC-kodu ile Halk Bankasına veya Bulunduğunuz yerleşim yerindeki Vergi Dairesi’ne giderek “9068” Kodu ile yapılmaktadır.

Kaynak: https://www.corlutso.org.tr/content-1317-amator_denizci_belgesi.html

Size daha verimli hizmet verebilmemiz için Çerezler (Cookie) kullanılmaktadır.
Nöbeti ezcaneler etkinlik detayları gibi veriler harici kaynaklardan temin edilmektedir. Değişiklik ve hatalardan Sorumlu değiliz!