Durukim Ulusal ve Uluslararası Hizmet Sunuyor

Durukim Ulusal ve Uluslararası Hizmet Sunuyor Büyütmek için lütfen fotoğrafa tıklayınız.
DURUKİM teknolojiyi yakından izleyerek ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarının sistemlerini korumaya ve sistemlerde yaşanan problemlerin çözümüne yönelik ürünlerin satışından sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları takip etmektedir.

Durukim su şartlandırma konusunda; gıda, tekstil, maden, çelik, metal, kimya, kağıt, ilaç, elektronik, cam, gübre, otomotiv sektörleri, kojenerasyon sistemleri, enerji santralleri, yüzme havuzları ve yardımcı işletmeler gibi sanayinin tüm sektörlerine dünya standartlarında çevre dostu özel ürünlerin satışını ve teknik servisini yapmaktadır.

Durukim'in amacı uzman ekiplerince müşteri memnuniyetini ön planda tutan mühendisleri vasıtasıyla sanayiye güvenilir ve ekonomik servis hizmeti sunmak, proseslerde problem çıkmadan müdahale edilmesini sağlamaktır.

Eğitimli mühendis kadrosunun yanı sıra üniversiteler ve temsilciliğini yapmakta olduğu uluslararası firmaların teknik desteği ile güçlü bir  Ar-Ge birimine sahip olan DURUKİM teknolojiyi yakından izleyerek ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarının sistemlerini korumaya ve sistemlerde yaşanan problemlerin çözümüne yönelik ürünlerin satışından sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları takip etmektedir.

Faaliyetleri : 

Size daha verimli hizmet verebilmemiz için Çerezler (Cookie) kullanılmaktadır.
Nöbeti ezcaneler etkinlik detayları gibi veriler harici kaynaklardan temin edilmektedir. Değişiklik ve hatalardan Sorumlu değiliz!