Endüstriyel Kimyasala Yenilikçi Bir Bakış

Endüstriyel Kimyasala Yenilikçi Bir Bakış Büyütmek için lütfen fotoğrafa tıklayınız.
Asutek  müşterilerine sunduğu çözümler ile onların toplam operasyonel maliyetlerinin azaltılmasını, yatırımlarının korunmasını, sistem verimliliklerinin artmasını, çevre, sağlık ve emniyet risklerinin minimize edilmesini sağlıyor.

Asutek (Arıtma ve Su Teknolojileri) Endüstriyel Kimyasalları San. Tic. Ltd. Şti. sektör tecrübesi daha öncelerine dayanmasına rağmen kuruluş tarihi 2014 yılı olan ısıtma, soğutma, su ön şartlandırma ve atık su arıtma konularında faaliyet gösteren bir firmadır.

Resmi kuruluş tarihine müteakip iki yıllık süreçte Trakya bölgesine kendisini kanıtlamış, Türkiye'nin çeşitli bölge ve illerinde müşterileri bulunan, servis ağını her geçen gün geliştiren bir firma haline gelmiştir. 2016 yılı itibari ile sektöründeki dünya devi üretici Ashland (Su Kimyasalları Bölümü bilinen adı Solenis) ile yollarını birleştirmiştir.

Bu birliktelikteki hedef Türk sanayisine en iyi hizmeti vermek müşterilere sy şartlandırma ve proses kimyasallarında çözümler sunmaktır.

Asutek  müşterilerine sunduğu bu çözümler ile onların toplam operasyonel maliyetlerinin azaltılmasını, yatırımlarının korunmasını, sistem verimliliklerinin artmasını, çevre, sağlık ve emniyet risklerinin minimize edilmesini sağlıyor.

Misyonu müşterilere değer katmak, özel, yenilikçi, farklı çözümler sunmak, ticari, teknik ve çevresel açıdan faydalar katmaktır.

Yenilikçi bakış açısı, kimyasal teknoloji ile tanışmak, teknik servis desteği almak, konusunda uzman kadrosu ile görüşmek için Asu-tek firmasına ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Size daha verimli hizmet verebilmemiz için Çerezler (Cookie) kullanılmaktadır.
Nöbeti ezcaneler etkinlik detayları gibi veriler harici kaynaklardan temin edilmektedir. Değişiklik ve hatalardan Sorumlu değiliz!